середа, 15 квітня 2026 р.

Здоров’я — це відповідальність: зустріч учнів 7-Б класу з медичною сестрою

 15 квітня у нашому класі в межах години спілкування відбулася важлива та змістовна бесіда. До учнів 7-Б завітала шкільна медична сестра Новіцька Ольга Вікторівна.

Тема зустрічі — «Вірус папіломи людини (ВПЛ): що варто знати підліткам» — викликала неабиякий інтерес. Ольга Вікторівна у доступній формі розповіла про:

  • природу вірусу та шляхи його поширення;

  • важливість профілактики та зміцнення імунітету;

  • роль своєчасної вакцинації у захисті від небезпечних захворювань, які може викликати цей вірус.


Головна мета заходу — підвищити рівень медичної грамотності учнів та навчити їх свідомо ставитися до власного здоров’я. Дякуємо Ользі Вікторівні за корисні поради та фахові відповіді на запитання школярів!

Немає коментарів:

Дописати коментар

День Героїв

Герої — це не титани з легенд. Це люди, які роблять титанічні речі заради нас із вами. 🙌 23 травня відзначають День Героїв. День тих, завдя...