вівторок, 27 січня 2026 р.

Урок пам’яті у 7-Б класі

Сьогодні учні 7-Б класу разом із класним керівником провели годину пам’яті, присвячену Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.

Ми говорили про одну з найстрашніших сторінок історії людства, щоб трагедія минулого ніколи не повторилася в майбутньому. Семикласники дізналися про долі людей, які стали жертвами режиму, та про «Праведників народів світу», які, ризикуючи життям, рятували інших.

Пам’ятати — це наш обов’язок. Бути людяними — наш вибір. Нехай світло свічки пам'яті нагадує нам про цінність кожного людського життя.




Немає коментарів:

Дописати коментар

День Героїв

Герої — це не титани з легенд. Це люди, які роблять титанічні речі заради нас із вами. 🙌 23 травня відзначають День Героїв. День тих, завдя...