середа, 19 лютого 2025 р.

"Скажемо "НІ!" наркотикам"


 

19 лютого відбувся виховний захід "Скажемо "НІ!" наркотикам", під час якого офіцер СОБ Білокінь Тетяна Василівна спільно з класним керівником Руденко Лілією Василівною та шкільним психологом  Завізіон Аллою Миколаївною розповіли учням нашого класу про шкідливі наслідки вживання наркотичних речовин. А також про кримінальну відповідальність за зберігання та розповсюдження наркотиків.



Немає коментарів:

Дописати коментар

День Героїв

Герої — це не титани з легенд. Це люди, які роблять титанічні речі заради нас із вами. 🙌 23 травня відзначають День Героїв. День тих, завдя...