середа, 27 листопада 2024 р.

16 днів проти насильства

 Насильство – це жорстоке поводження з дитиною, нехтування її інтересами та проблемами. Щоб запобігти такому явищу інспектор "Служби освітньої безпеки" капітан поліції Білокінь Тетяна Василівна до всесвітньої акції "16 днів проти насильства" завітала до учнів 6-Б класу де провела інтерактивне заняття та розповіла дітям, що насильство над ними здійснене батьками, чи іншими особами, а також однолітками не є нормою життя. Насилля – неприпустима річ у стосунках людей. Як у сім’ї, так і у школі діти мають право на те, щоб до них ставилися з повагою, не ображали.



А також наголосила, що ніхто, в тому числі батьки, вчителі, однолітки не мають права принижувати дитину поводитися жорстоко стосовно дітей, оскільки насильство – карається законом

Немає коментарів:

Дописати коментар

День Героїв

Герої — це не титани з легенд. Це люди, які роблять титанічні речі заради нас із вами. 🙌 23 травня відзначають День Героїв. День тих, завдя...